Home

Hematom pod plodovým vejcem

Hematom pod plodovým vejcem už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2 Dobrý den pane doktore, mám na vás dotaz ohledně uložení plodového vejce a hematomu. Na zprávě z I.UZ screeningu ve 12+4 mám napsáno PLOŠNÝ hematom pod plodovým vejcem. HEMATOM mi byl zjištěn už v 6.týdnu, ale špinit a krvácet to začalo až v 10.týdnu, hematom se vyprazdňuje stále až do ted do 15.týdne...Na posledním UZ u gynekologa mi sdělili, že hematom je už. Hematom v 7 tt. Za jak dlouho se ztratí? A co špinění? daphney. 25. lis 2011. V 7 tt mi byl po návštěvě nemocnice pro krvácení a křeče diagnistikován hematom pod plodovým vejcem. Nyní jsem v 8tt a dle lékařky je hematom organizovaný, což nevím co je, ale stále trochu špiním a bříško pobolívá Dobrý den, v 11+6tt jsem začala krvácet. Po vyšetření v nemocnici mi doktor sdělil, že mám v děloze hematom 21x10x25 mm pod plodovým vejcem. Týden jsem doma ležela, ale v 13+0 jsem opět začala krvácet. Opět jsem navštívila pohotovst v nemocnici, po kontrole - opět hematom 38x13x19 mm.Pan doktor mi doporučil klid, s tím, že ale malé procházky můžu vykonávat Min. rok ve stejnou dobu jsem řešila to samé, pro krvácení ve 12 tt jsem byla hospitalizovana v nemocnici a poté mi našli hematom v děloze pod plodovým vejcem. Musela jsem zůstat doma na nemocenské a hrozně jsem se bála

Sraženina pod plodovým vejcem Gynekologie Eva 11.11.2018 Dobrý den, zjistila jsem že jsem těhotná.Sla jsem na vyšetření a paní doktorka zjistila že pod vajíčkem je sraženina.Jak se to může stát?A co to obnáší?Paní doktorka mi napsala prášky Utrogestan 1-0-1 dávkování.A přesně nevím k čemu.Moc by mi pomohla. Ahoj já bych se taky neplašila, hlavně klid poprv jsem byla no KO 5+1 na UZV gestační váček) a kvůli krvácení jsem šla o 3 dny později do porodnice, 5+4 a dr viděla plodové vejce v něm žloutkový váček, ale bez embrya, jelikož mi sestra špatně spočetla týdny, krvácela jsem a ještě pod plodovým vejcem plošný hematom, hned mě hnala na revizi, kterou jsem odmítla

Sraženina pod plodovým vejcem Dobrý den, zjistila jsem že jsem těhotná.Sla jsem na vyšetření a paní doktorka zjistila že pod vajíčkem je sraženina.Jak se to může stát?A co to obnáší?Paní doktorka mi napsala prášky Utrogestan 1-0-1 dávkování.A přesně nevím k čemu.Moc by mi pomohla konzultace s jiným lékařem.Moc.

Na vše, co souvisí s neplodností, se můžete ptát gynekologa Jana Šulc Kdy vyjde placenta Vývoj plodových obalů a placenty porodnice . Placenta a plodové obaly. Při nidaci se celé plodové vejce zanořilo do zbujelé děložní sliznice, která se velmi rychle změnila ve vysokou (až 1 cm) deciduu, blánu padavou.Nad zvětšujícím se plodovým vejcem je decidua capsularis, mezi plodovým vejcem a děložní stěnou je decidua basalis.Zbytek děložní. Ahoj holky ráda bych se k vám konečně oficiálně přidala! Malý bojovník/ce na Moje těhotenství.c

Hematom pod plodovým vejcem (2) - Diskuze - eMimino

1. @nefertitka Ahojky, mám radost, že jste zpět a snad jste si to užili. Na fotkách vypadáte spokojeně . @ellysa Máš pěkné bříško, já už se taky kulatím. Přemluvím manžela, aby mě vyfotil, on má nějaký speciální obrovský foťák a pak sem přidám fotečky a dodám i fotku z ultrazvuku
  2. Dobrý den, jsem po dvou spontánních potratech z přirozeného otěhotnění. Důvodem byl vždy obrovský hematom pod plodovým vejcem, zřejmě v důsledku intramurálního myomu, lokalizovaného na zadní stěně dělohy. Před rokem mi byl myom LSK odstraněn. Nyní již rok nemůžu otěhotnět
  3. kem. Velikost asi 7x4 cm. Krvacela jsem proudem a mi
  4. V důsledku těchto procesů jsou nádoby, které dočasně vyživují plod, poškozené. Za prvé se vytvoří malá rána. Pak se za plodovým pláštěm začíná postupně akumulovat krev. Objeví se hematom, může růst. Výsledkem všech těchto procesů je silnější oddělení vajíčka

Plodové obaly porodnice

1. Kmínová polévka s vejcem 1) Svíčková na smetaně, houskový knedlík 120,- 2) Kuřecí steak, grilovaná zelenina, vařené brambory, dip 120,- 3) Masová směs, jasmínová rýže 110,- 4) Zeleninový..
  2. Odškodnění v takových kauzách zřídka klesají pod částku 1 milionu Kč. 2. Další zásadní pravidlo: s plodovým vejcem bez obalu, plodovým lůžkem (placentou) nebo těhotenskou sliznicí (§ 26 zákona o péči o zdraví lidu
  3. Kdo si spletl hlavičku s plodovým vejcem ? 48. den . 05.12.19 A máme tu Mikuláše a další dáreček Tahle fotka je naprostý unikát a je jen a jen škoda, že sono není 3D, protože bychom si mohli štěňátko prohlédnout face to fac
  4. Hematom v 7 tt. Za jak dlouho se ztratí? A co špinění ..

Hematom v děloze porodnice

1. Hematom v děloze v 1
  2. Sraženina pod plodovým vejcem uLékaře
  3. gestační váček-kdy je v něm vidět plod? Moje těhotenství
  4. přiskřípnutý prst a sraženina - diagnóza, příznaky, léčba
  5. srazenina po operaci zil - diagnóza, příznaky, léčba

Neplodnost - Gynekologické potíže - iDNES

Kmínová polévka s vejcem 1) - Restaurace pod hradem

YouTube TV

Subtitles and closed captions